Antalya Konyaaltı Gürsuda Denize Yürüme Mesafesinde Satılık Komple BİNA

Satılık Bina Konut 5,475,000 TL 550 m²

Antalya / Konyaaltı / Arapsuyu / Gürsu Mah.

GÜRSU MAHALLESİ
Ref.No: 0531 / İlan No: f-243975-232
Son Güncelleme: 30/12/2020

Komple binamız Konyaaltı ilçesine bağlı elit ve seçkin bir semt olan Gürsu mahallesindedir. Toplam 3,5 katlıdır.Konyaaltı plajlarına yaklaşık 200 metre mesafede olup, yürüyerek çok rahat gidebilirsiniz. Ulaşımı her yöne kolaydır.

Güney, kuzey, doğu ve batı cephesine hakim bir konumdadır. Yatırımlık düşünüyorsanız ister ayrı ayrı, ister komple kiraya verebilirsiniz. İsterseniz küçük motel, pansiyon tarzında kullanabilirsiniz. Ya da iş yeri merkezi olabilecek boyutta olduğundan iş merkezi olarak da kullanabilirsiniz. 550 m2 alanlıdır.

Girişte 2 adet dublex taban alanı 100 m2 den, üstlerde 4 tane 1+1 ayrı mutfaklı, her birinin dublexlerinde de ayrı girişleri vardır. Bahçe peyzajı tamamlanmıştır. Barbekü, kamelyaları , günısı, kiler, her odada klimaları bulunmaktadır.

Toplam oda sayısı 16 dır. Teraslar özel ahşap pergole ile kapatılmıştır. Görülmeye değer süper bir yatırımlık yer! Firmamızın aracı olduğu satışlarda mülk sahibi ile alıcı tanıştırılır ve pazarlıklarını birlikte yapmaları sağlanır. Kayıt No : 531

Antalya Konyaaltı Gürsuda Denize Yürüme Mesafesinde Satılık Komple BİNA / Yorumlar

Antalya Şeref SAĞLAM EMLAK
Öğretmen Evleri Mh. Atatürk Bulvarı No: 92 Utku Apt. Kat:1
Konyaaltı / Arapsuyu
07600 Antalya
+90 242-229 30 00

İlanın Yayınlandığı Siteler

Satılık Konut Bina Antalya Konyaaltı Gürsuda Denize Yürüme Mesafesinde Satılık Komple BİNA Antalya Konyaaltı Arapsuyu Gürsu Mah. 5,475,000 TL Kira Garantili Yatırımlık Problemsiz ,,antalya,konyaalti,gursuda,denize,yurume,mesafesinde,satilik,komple,bina,antalya,konyaalti,arapsuyu,gursu,mah,konut,bina,satilik,kira,garantili,yatirimlik,problemsiz, Antalya Konyaaltı Gürsuda Denize Yürüme Mesafesinde Satılık Komple BİNA Antalya Konyaaltı Arapsuyu Gürsu Mah. Konut Bina Satılık Kira Garantili Yatırımlık Problemsiz